Transport HDS

Transport HDS to specjalistyczna usługa dedykowana tym z Państwa, którzy potrzebują przewieźć ciężki obiekt, wymagający załadunku dźwigiem HDS  (hydrauliczny dźwig samochodowy).

Ten rodzaj transportu wykorzystywany jest np. do przewozu obiektów modułowych i pojedynczych kontenerów (budowlanych, socjalnych, sanitarnych, magazynowych, biurowych, również o nietypowych wymiarach), maszyn oraz innych urządzeń ciężkich, materiałów do budowy torowisk, prefabrykatów i wyrobów betonowych, słupów, konstrukcji metalowych (słupy reklamowe, hale stalowe) i innych.

Usługę realizujemy kompleksowo, zaczynając od jej zaplanowania, przez załadunek, aż do rozładunku, bez konieczności angażowania dodatkowych osób. Nasi pracownicy to doświadczona załoga, z wieloletnią praktyką, dzięki czemu usługa przebiega sprawnie, bezpiecznie i terminowo.

 

W realizacji tej usługi stosowane są specjalistyczne samochody z HDS (żurawie). Są to ciągniki siodłowe trzyosiowe z napędem na wszystkie koła (6×6). Posiadają skrzynie redukcyjne, dzięki którym wjazd na nieutwardzany teren budowy, nie stanowi większych problemów. Zaletą samochodów jest również to, iż zamontowane na nich żurawie pomimo wysokich parametrów udźwigu posiadają dodatkowo montowane przedłużenia ramion typu JIB, co umożliwia dalsze teleskopowanie nawet do 31 metrów. Urządzenia te sterowane są drogą radiową co jest kolejnym plusem w obsłudze i precyzji wykonanych czynności jakie stawiają nieraz okoliczności budowy, gdy ładunek trzeba podać poza ścianę.

hds-1
hds-2
hds-3

DANE KONTAKTOWE

Przedsiębiorstwo Transportu Specjalistycznego "DRAWA"
Tomasz Czernik

tel. 606 921 863 Tomasz Czernik
tel. 724 551 755 Marcin Goździk
fax. 042 226 90 67

e-mail: biuro@drawa-transport.pl
e-mail: drawatransport@onet.pl